doradztwo prawne, stała obsługa prawna

- Stała obsługa prawna
- doradztwo prawne Warszawa

Doradztwo prawne Warszawa – Zespół Kancelarii Prawnej w Warszawie Delikt.pl specjalizuje się w wielowątkowych oraz trudnych postępowaniach cywilnoprawnych oraz gospodarczych. Kancelaria Prawna traktuje każdego klienta oraz każdą jego sprawę w sposób indywidualny. Zakres obsługi prawnej jest zawsze dostosowany do potrzeb klienta. Kancelaria Prawna świadczy następujące usługi prawne:

  • porady prawne dotyczące wszelkich zagadnień z gałęzi prawa cywilnego
    i gospodarczego;
  • przygotowywanie umów, regulaminów i statutów;
  • opiniowanie umów;
  • reprezentowanie klienta w kontaktach z dłużnikami/wierzycielami, sądami i organami egzekucyjnymi;
  • sporządzanie opinii prawnych;
  • sporządzanie różnego rodzaju pism procesowych oraz pozaprocesowych do kontrahentów, instytucji publicznych, organów administracyjnych, sądów, komorników sądowych.

Doradztwo prawne Warszawa

Doradztwo prawne to nasza Pasja. Zespół Delikt.pl nie koncentruje się jedynie na weryfikacji przepisów prawa. Wiemy, że w dzisiejszych czasach prawnik powinien pełnić rolę doradcy strategicznego przedsiębiorcy i to nie jedynie w kwestiach prawnych, ale również w biznesowych. Nasz Zespół w sytuacjach kryzysowych pomoże Ci w zarządzaniu przedsiębiorstwem, wskaże optymalne kierunki rozwoju oraz wdroży odpowiednią politykę rozwoju Twojej firmy.

Pamiętaj! Kancelaria Prawna Delikt.pl to nie tylko indywidualne doradztwo prawne. Nasza Kancelaria specjalizuje się w stałej obsłudze korporacyjnej tych mniejszych i tych większych przedsiębiorców w ich codziennej działalności. Poza stała obsługą prawną świadczymy również pomoc prawną procesową oraz administracyjną. Współpracujemy na stałe z najlepszymi Radcami Prawnymi i Adwokatami.

Kancelaria Prawna Warszawa – Delikt.pl zlokalizowana jest w Centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieści przy ul. Brackiej 20 lok. 7A.

Przewiń do góry